KONST / Litografier / Färglitografi 12088139
nr 1208 8139
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Stoltenhoff Island, Tristan da Cunha. Signerad, numrerad 5/30. Motivet: 8x17 cm
Utrop:
300 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 19:19:41
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson